Twój Parkiet – nasza w tym głowa!

Nowe mieszkanie? Budowa domu? Generalny remont?

Zdaj się na doświadczenie profesjonalistów. Już od 18 lat proponujemy Państwu kreatywne, solidne rozwiązania w zakresie doboru, renowacji i układania podłóg, parkietu, desek tarasowych w Poznaniu i całej Polsce. Już nasza w tym głowa, by Twój parkiet harmonijnie komponował się z aranżacją wnętrza oraz spełniał wszelkie wymagania funkcjonalności, trwałości i bezpieczeństwa.

Na koncie mamy już ponad 1000 zrealizowanych zleceń, co przekłada się na setki tysięcy metrów kwadratowych położonych podłóg: obejrzyj nasze dotychczasowe realizacje. Doskonale znamy się na naszym fachu, dlatego liczby wciąż rosną. Państwa satysfakcja wymiernie przekłada się na stale powiększającą się ilość klientów, którzy decydują się zaufać naszemu profesjonalizmowi. Dziękujemy za ciepłe słowa i pozytywne rekomendacje!

Zapraszamy do współpracy

Nasza oferta podłogowa skierowana jest do tych z Państwa, którzy cenią sobie najwyższą jakość oraz rzetelną, kompleksową obsługę. Zajmujemy się sprzedażą parkietów i paneli (zapraszamy do sklepu online), oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiednich desek, zapewniamy usługi sprawnego i solidnego układania podłóg, a także profesjonalnej renowacji parkietów.

Korzystamy wyłącznie z produktów sprawdzonych, renomowanych firm. Naszymi stałymi współpracownikami są: Jawor Parkiet, Baltic Wood, Podłogi Wiśniewski, Pama Parkiet, Bona, Osmo, Mapei. To rzetelni producenci, dzięki którym jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu trwałość i komfort użytkowania podłogi na długie lata.

Dbamy o terminowość i dokładność. Działamy z myślą o Państwa indywidualnych potrzebach. Lata doświadczeń nauczyły nas wyczucia intencji niemal każdego klienta, dlatego proponujemy Państwu kreatywne, funkcjonalne rozwiązania. Jeśli szukacie montażystów z szerokim doświadczeniem, o wysokiej kulturze osobistej, gotowych podjąć się nietypowych wyzwań – trafili Państwo pod dobry adres!

Adam Burek, założyciel firmy Twój Parkiet:

  • posiada ponad 25-letnie doświadczenie w branży,
  • uzyskał wyższe wykształcenie w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem,
  • pomyślnie zdał egzamin na czeladnika w zawodzie parkieciarza,
  • ukończył kurs przygotowawczy do egzaminu mistrza parkieciarstwa,
  • przynależy do Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy,
  • w 2003 roku założył firmę Twój Parkiet oferującą usługi związane ze sprzedażą i montażem podłóg.
Skontaktuj się

Zachęcamy do kontaktu! O podłogach wiemy wszystko.

Podłogi, Poznań – Wiśniewski, Jawor Parkiet, podłogi na ogrzewanie podłogowe, deski warstwowe, deski tarasowe i wiele więcej!
Skontaktuj się